Koltuk-Yikama

DİKMEN KOLTUK YIKAMA

0532 723 50 65

Websitemize hoşgeldiniz. Titiz Yenimahalle koltuk yıkama olarak neden bizi tercih etmeniz gerektiğinizi kısaca açıklayacak olursak ; Yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamayı kendimize görev edindik. Koltuk, kapene, oturma grubu, çekyatlarınızı çıkmayan lekelerden, kokulardan arındırarak adeta ilk günkü formuna kavuşturuyoruz.

Ev, ofis ve araç koltuklarınızı adresinizde Yenimahalle koltuk yıkama ekibi olarak temizliyoruz. %100 müşteri memnuniyetine dayalı çalışma prensibimiz ile memnun kalcağınıza eminiz. Su an için ANKARA'nin tüm semtlerinde Buharlı koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ NELERDİR ? Yenimahalle koltuk yıkama Araba Koltuk Temizliği ,Buharlı Koltuk Yıkama Temizliği ,Buharlı Yatak Yıkama Temizliği ,Buhar ile idrar kokusu ,izi ve lekesi çıka işlemi ,Buharlı Hali veya Zemin Temizliği ; Bakteri,mite ve akar temizlik hizmeti vermekteyiz. BURADAN çalışmalarımıza bakabilirsiniz.

Koltuk-Yikama

KOLTUK YIKAMA

HESAPLIYIZ, GÜVENİLİRİZ,KALİTELİYİZ! %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ Titiz Yenimahalle koltuk yıkama olarak uygun fiyata güven ve kaliteyi sizler ile buluşturmayı, Her zaman güler yüzlü ve pozitif olmayı, %100 müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışmayı kendimize görev edindik. Bir kez daha belirtmeliyiz ki Her işi değil, en iyi olduğumuz işi yapıyoruz.

Yenimahalle koltuk yıkama yaptığımız işte iddalıyız. Buharlı koltuk yıkama konusunda titiz koltuk yıkama buharlı temizlik hizmetleri ailesi olarak sektörümüzün en iyisiyiz, Referanslarımıza, kullanıcı yorumlarına ve yaptığımız çalışmalara baktığınız zaman sizde bize hak vereceksiniz. Güncel fiyatlardan haberdar olmak, yaptığımız çalışmaların resimlerine ve videolarına ulaşmak, anlık kampanyalardan yararlanmak için facebook, instagram veya web sitemizden BURADAN bizi takip edebilirsiniz. 0(532)723 50 65 numaradan arayabilir whatsapp 'tan iletişime geçip bilgi alabilir,Lekelerin ne derecede temizleneceği hakkında soru sorabilir veya fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.Dilerseniz fiyat listemize buradan göz atabilirsiniz.

Koltuk-Yikama

BUHARLI KOLTUK YIKAMANIN AVANTAJLARIYLA VAKİT KAYBETMEDEN SİZDE TANIŞIN ! Buharlı temizlik, yüksek sıcaklıktaki buharın direkt olarak püskürtülmesi ile yapılmaktadır. Temizlik esnasında yaklaşık 140 °C olan buhar; kır ve yüzey arasındaki mikroskobik boşluklara dahi temas ederek en zorlu kirleri hiç zorlanmadan temizler. Yenimahalle koltuk yıkama. Koltuk, hali, kanepe, çekyat gibi ürünlerinizi temizleme işleminiz buharla yapıldığında neredeyse deterjana hiç ihtiyaç duyulmamaktadır; sebebi ise en güçlü kimyasallar ve deterjanların dahi çıkaramayacağı lekeler ve kokular 140 °C sıcaklık ile püskürtülen buhar ile kolayca temizlenebilir.

Yenimahalle koltuk yıkama olarak en Kaliteli ürünleri kullanmaktayız. Buharın en önemli avantajlarından biri ise alerji rahatsızlıkları olanlar, çocuklar veya sağlıklı bireyler için dahi steril ve hijyenik bir ortam sağlamaktır. Koltuklar, halılar yapıları gereği mikrop ve bakteri tutmaya müsaitlerdir. Yapılan araştırmalarda mikropların yüzde 99.9' u yüksek sıcaklıkta etkisiz hale gelmektedir. Ürünlerinizin Titiz Koltuk Yıkama ile hiç olmadığı kadar hijyenik ve temiz olacağından şüpheniz olmasın. 0532 723 50 65

titiz koltuk yikama

KISACA BİZ

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamayi kendimize görev edindik. Ev, ofis ve araç koltuklarınızı adresinizde temizliyoruz. %100 müşteri memnuniyetine dayalı çalışma prensibimiz ile memnun kalcağınıza eminiz. Şu an için ANKARA'da Buharli koltuk yikama hizmeti vermekteyiz.

titizkoltukyikama06@gmail.comE-Mail

0(532) 723 50 65

TÜM HAKLARI SAKLIDIR 2018 © TİTİZ KOLTUK YIKAMA WebDesigner